Home

предговор обогатяване клапа венци иванов тенис около застраховка каустик

Ясни са полуфиналите на Държавното отборно първенство за мъже - Tribune.bg

Финал 14.03.2021год Венцислав Иванов-Стоимен Бонджолов | By Тенис на  Маса-гр.ПЕЩЕРА | Facebook
Финал 14.03.2021год Венцислав Иванов-Стоимен Бонджолов | By Тенис на Маса-гр.ПЕЩЕРА | Facebook

Venci Ivanov | Overview | ATP Tour | Tennis

Нов шампион в Challenger сериите на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Новини - Българска федерация по тенис

Дебют на Бекер с премиер

Venci Ivanov - Tennis Bulgaria Bio, Stats, Game Schedule

Нова гореща двойка в родния спорт: Антъни Иванов и Дария Радулова за  пресечната точка на плуването с тениса
Нова гореща двойка в родния спорт: Антъни Иванов и Дария Радулова за пресечната точка на плуването с тениса

Максимилиан Борисов и Стела Пеева са шампионите от Държавния турнир по тенис  до 18 г. Вестник Фактор Бургас
Максимилиан Борисов и Стела Пеева са шампионите от Държавния турнир по тенис до 18 г. Вестник Фактор Бургас

Завърши третият тенис турнир на ОББ за любители с над 130 участници |  Корнер.dir.bg
Завърши третият тенис турнир на ОББ за любители с над 130 участници | Корнер.dir.bg

Каражов и Спасова триумфираха на държавния турнир по тенис до 16 години

Първите трима в схемата на полуфинал във Велико Търново - Стадион - БНР  Новини
Първите трима в схемата на полуфинал във Велико Търново - Стадион - БНР Новини

Фаворитите записаха убедителни победи Държавното по тенис за мъже и жени  "ЗММ България" - Tribune.bg
Фаворитите записаха убедителни победи Държавното по тенис за мъже и жени "ЗММ България" - Tribune.bg

Симова/Тодоров и Герасимов/Харалампиев са шампионите в любителския турнир  на ОББ – TennisKafe
Симова/Тодоров и Герасимов/Харалампиев са шампионите в любителския турнир на ОББ – TennisKafe

Иванов и Грозданов на четвъртфинал на двойки - Topsport.bg

Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за  мъже и жени
Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за мъже и жени

С турнир на СК "Дема" до 16 години завърши държавният календар за годината,  Диан Недев и Елена Кралева спечелиха титлите - Спортен комплекс Дема
С турнир на СК "Дема" до 16 години завърши държавният календар за годината, Диан Недев и Елена Кралева спечелиха титлите - Спортен комплекс Дема

Българска федерация по тенис - Венци Иванов и Юри Хачатрян приключиха на  четвъртфиналите в турнира на двойки в Анталия (Турция) с награден фонд  10,000 долара. Двамата загубиха спора за място на полуфиналите
Българска федерация по тенис - Венци Иванов и Юри Хачатрян приключиха на четвъртфиналите в турнира на двойки в Анталия (Турция) с награден фонд 10,000 долара. Двамата загубиха спора за място на полуфиналите

Четвъртфинал на сингъл за Мартин Илиев на Държавното по тенис на корт за  мъже, Никол Русева стигна полуфинал на двойки – жени | Вестник Борба -  областен всекидневник, Велико Търново
Четвъртфинал на сингъл за Мартин Илиев на Държавното по тенис на корт за мъже, Никол Русева стигна полуфинал на двойки – жени | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Наградиха победителите от турнира по тенис, организиран от Работнически  клуб „Спорт и здраве“ - Русе | Община Русе
Наградиха победителите от турнира по тенис, организиран от Работнически клуб „Спорт и здраве“ - Русе | Община Русе

Мартин Илиев и Цвети Йотова спечелиха Държавния турнир в Созопол - Tennis.bg

Мартин Илиев и Александрина Илиева спечелиха държавния турнир на СК "Дема"  за юноши и девойки до 16 г.
Мартин Илиев и Александрина Илиева спечелиха държавния турнир на СК "Дема" за юноши и девойки до 16 г.