Home

ракета простено кралица кану каяк тони по часовниковата стрелка графичен добитък

Три наши лодки директно на финал на Европейското първенство по кану-каяк -  Topsport.bg
Три наши лодки директно на финал на Европейското първенство по кану-каяк - Topsport.bg

Трима българи се класираха за полуфиналите на eвропейското по кану-каяк -  24plovdiv.bg
Трима българи се класираха за полуфиналите на eвропейското по кану-каяк - 24plovdiv.bg

на на кану Каяк Вятър 46 инча(ове) на Кану и Аксесоари, категория често  купувани
на на кану Каяк Вятър 46 инча(ове) на Кану и Аксесоари, категория често купувани

Франция взе златен медал и в слалома с едноместно кану - Лондон 2012 -  Дневник
Франция взе златен медал и в слалома с едноместно кану - Лондон 2012 - Дневник

1200 мерят сили на световното по кану-каяк в Пловдив - 24plovdiv.bg

Кану-каяк 2012 - Таг - Gong.bg

Злато, сребро и бронз за кану-каяка от Евро 2022

Тони Естанге спечели титлата в слалома в едноместно кану - Още спорт -  Лондон 2012 - Gong.bg
Тони Естанге спечели титлата в слалома в едноместно кану - Още спорт - Лондон 2012 - Gong.bg

Олимпийските медалисти на Пловдив: Петър Мерков - един от осемте с поне два  медала от една Олимпиада - PlovdivNow.bg
Олимпийските медалисти на Пловдив: Петър Мерков - един от осемте с поне два медала от една Олимпиада - PlovdivNow.bg

Други
Други

TOni Ginger | Goodlife

4-то, 5-то и 8-мо място за българите от сутрешните финали на Европейското  по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
4-то, 5-то и 8-мо място за българите от сутрешните финали на Европейското по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

БРАВО! Голям успех за България на Световното по кану-каяк - Информационна  агенция ПИК
БРАВО! Голям успех за България на Световното по кану-каяк - Информационна агенция ПИК

В кану-каяка с пълен комплект медали от Евро 2022 - Труд

БТА :: Аджерпрес: Кану-каяк: Каталин Кирила се класира за втория си финал –  1000 м С1 на световния шампионат в Халифакс
БТА :: Аджерпрес: Кану-каяк: Каталин Кирила се класира за втория си финал – 1000 м С1 на световния шампионат в Халифакс

Легенди на кану каяка в състезанието с драконови лодки - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
Легенди на кану каяка в състезанието с драконови лодки - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Кану-Каяк приятелска група | Във водата всеки ден е приятен и полезен. |  Facebook
Кану-Каяк приятелска група | Във водата всеки ден е приятен и полезен. | Facebook

Клуб "Чипилски" с рекорден брой медали от шампионата на Гребната -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Клуб "Чипилски" с рекорден брой медали от шампионата на Гребната - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Густонюз Пловдив - Новини | Чипилски навърши пет години от основаването си

Всички медалисти от третия ден на Олимпиадата | Корнер.dir.bg

Разходка с каяци из язовир Голям Беглик 22.08.2014г - YouTube

Истински приключения с каяк около Лефкада и Меганиси в Гърция - YouTube

Звездно присъствие на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив -  Topsport.bg
Звездно присъствие на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - Topsport.bg

3 минутки слава - Кулинарни приключения с ТОни - веган рецепти и начин на  живот
3 минутки слава - Кулинарни приключения с ТОни - веган рецепти и начин на живот