Home

Добро чувство Лоша вяра орел каяк български дъно Smooth Мелбърн

Българка стана европейски шампион по кану-каяк ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт  | ФАКТИ.БГ
Българка стана европейски шампион по кану-каяк ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

БТА :: ПАМЕТ от фотоархива на БТА

Ангел Кодинов се класира за финала на 500 метра едноместно кану на  Европейското - Спорт - Dsport.bg
Ангел Кодинов се класира за финала на 500 метра едноместно кану на Европейското - Спорт - Dsport.bg

Българската каяк експедиция до Согнефьорд: 10 любопитни факта - Списание 360

Три български лодки достигнаха до полуфиналите на Световната купа по кану- каяк в Сегед

Риболовен каяк GRAPPER модел Pike FX Desert Camo

Още една българска лодка на финал на СП по кану-каяк (СНИМКИ И ВИДЕО) - DC  news
Още една българска лодка на финал на СП по кану-каяк (СНИМКИ И ВИДЕО) - DC news

Каяк на езерото Панчарево - Рафтинг БГ / RAFTING.BG

Каяк – Уикипедия

Още един български финал на европейското по кану каяк - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
Още един български финал на европейското по кану каяк - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Три наши лодки директно на финал на Европейското първенство по кану-каяк -  Topsport.bg
Три наши лодки директно на финал на Европейското първенство по кану-каяк - Topsport.bg

Три бг лодки на финалите на европейското по кану-каяк - Пловдив Прес

Онлайн магазин – Спортна екипировка от Травко БГ

3 български лодки директно на финал на 500 метра на eвропейското по кану- каяк в Пловдив

С 6-о място на Денис Димитров завърши Световното по кану-каяк в Пловдив

Риболовна лодка/каяк NuCanoe Frontier 10 - (English) Grapper kayaks

21 български лодки на световното по кану-каяк в Пловдив през юли

Final A - K2 M 1000 - JUN | Финалната гонка K2 M 1000 - JUN и прекрасното  представяне на Денис Димитров и Radi Stefanov. Браво, момчета! Бъдещето е  пред Вас! | By БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК | Facebook
Final A - K2 M 1000 - JUN | Финалната гонка K2 M 1000 - JUN и прекрасното представяне на Денис Димитров и Radi Stefanov. Браво, момчета! Бъдещето е пред Вас! | By БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК | Facebook

Туристически или туринг каяци. Рекреационни каяци. Риболовен каяк.

Марина предизвика себе си с кану-каяк - YouTube

Преобърни деня си. Каяк приключенски обиколки за търсачи на адреналин |  GiftComeTrue.com
Преобърни деня си. Каяк приключенски обиколки за търсачи на адреналин | GiftComeTrue.com

Пет български финала в последния ден на Европейското по кану-каяк - Още  спорт - Други спортове - Gong.bg
Пет български финала в последния ден на Европейското по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе |  Община Русе
Стартира организацията на Световната купа по кану-каяк маратон в Русе | Община Русе

Три български лодки на косъм от финалите на eвропейското първенство по кану  каяк | Обекти
Три български лодки на косъм от финалите на eвропейското първенство по кану каяк | Обекти

Туристически/морски каяк GRAPPER TR 11.8 Оранжев

Каяк Trinidad - двуместен sit-on-top - комплект | Воден хоризонт

Още един български финал на Световното по кану-каяк в Пловдив (ВИДЕО) - Под  Тепето - Новини Пловдив
Още един български финал на Световното по кану-каяк в Пловдив (ВИДЕО) - Под Тепето - Новини Пловдив

БТА :: Две български лодки се класираха за полуфиналите на Световното  първенство по кану-каяк до 18 години
БТА :: Две български лодки се класираха за полуфиналите на Световното първенство по кану-каяк до 18 години