Home

белезници Микеланджело Десет години състезатели по водна топка черно море Хрускащото утвърждаване Предаване

Черноморец“ се класира за финалната шестица по водна топка при U15

Турнирът за купа "Славия" затваря 2022 година за водната топка - Bgswim.com

Черноморец“ се класира за Суперфинала при мъжете във водната топка - Спорт

Черноморец” е новият шампион на България по водна топка при U15

Черно море гони дубъл във водната топка, ЦСКА се отказа

Организират тренировъчен лагер по водна топка за деца във Варна - Варна  Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Организират тренировъчен лагер по водна топка за деца във Варна - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

КПС „Варна“ и „Морето“ на финал във водната топка - Chernomore

Два бургаски отбора се класираха за финала по водна топка | Община Бургас

КВТ Черно море 1948 » Водна Топка Варна

Момчетата на „Черно море 1948“ спечелиха шампионската купа на държавното  първенство по водна топка | Moreto.net - Варна
Момчетата на „Черно море 1948“ спечелиха шампионската купа на държавното първенство по водна топка | Moreto.net - Варна

Мъжкият ни национален отбор по водна топка ще изиграе няколко контроли в  Нови Сад - По света и у нас - БНТ Новини
Мъжкият ни национален отбор по водна топка ще изиграе няколко контроли в Нови Сад - По света и у нас - БНТ Новини

Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона -  новини от Бургас, България и света.
Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

КВТ "Черно море" 1948 | Varna

Водна топка: Три варненски отбора в турнира за купата в София - Морски Gong  - DarikNews.bg
Водна топка: Три варненски отбора в турнира за купата в София - Морски Gong - DarikNews.bg

Децата на Черно море 1948 са държавни шампиони по водна топка (снимки)

Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното  първенство по водна топка за мъже | Община Бургас
Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното първенство по водна топка за мъже | Община Бургас

КВТ „Черно море 1948″ (Варна) - БФВТ

Купа България по водна топка МЪЖЕ | КПС Варна

България отново ще има национален отбор по водна топка - Паралел 43

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Бургас с два отбора във финала на U17 по водна топка - Chernomorie-bg.com -  новини от Черноморието
Бургас с два отбора във финала на U17 по водна топка - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

НА МОРЕТО | Бургазлии станаха шампиони на България по водна топка при U15

Вихрен спечели Купата на България по водна топка - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
Вихрен спечели Купата на България по водна топка - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Новини
Новини

Бургас приема последните състезания по водна топка за сезона - Новини от  Бургас