Home

торбичка Всяка седмица Създаване тк виа тенис стар налагат троянски кон мигли

Tennis Club 15:40 - Михаил Иванов спечели бронзов медал на Държавния турнир  до 16 години, който се провете на кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”, София.  Мишо остана на крачка от финал,
Tennis Club 15:40 - Михаил Иванов спечели бронзов медал на Държавния турнир до 16 години, който се провете на кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”, София. Мишо остана на крачка от финал,

Тенис турнир под патронажа на Симеон II събра млади таланти в Сандански |  Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Тенис турнир под патронажа на Симеон II събра млади таланти в Сандански | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Новини - Българска федерация по тенис

Начало : Via Tennis Star / Via Tennis Star

Тенис кортове „Виа Тенис Стар“ - София | тенис клуб

клуб Виа Тенис Стар - Click and Play

Завършиха квалификациите на държавното лично първенство по тенис до 18 г.

Васил Димитров (ТК Виа Тенис Стар, София) и Дария Радулова

Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже  - Tennis Diana
Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже - Tennis Diana

Таланти на "Супер спорт" Варна спечелиха титлата на двойки на Държавното по  тенис - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Таланти на "Супер спорт" Варна спечелиха титлата на двойки на Държавното по тенис - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Трио от Пловдив във втори кръг на Държавното по тенис до 14 ...

Кристиян Стефанов стана шампион на държавен турнир по тенис - Haskovo.info  - Всичко за Хасково
Кристиян Стефанов стана шампион на държавен турнир по тенис - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Maleeva Tennis Academy 18&U - Мила Георгиева стана втора до 16 години Мила  Георгиева стана втора на регионалния турнир до 16 години, провел се на  кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”. Момичетата
Maleeva Tennis Academy 18&U - Мила Георгиева стана втора до 16 години Мила Георгиева стана втора на регионалния турнир до 16 години, провел се на кортовете на ТК “Виа Тенис Стар”. Момичетата

VIA Tennis STAR - Siaran | Facebook

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „...

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ -  pz-info
Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - pz-info

На Държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 16 години в Пазарджик  взеха участие над 90 състезатели - PA media
На Държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 16 години в Пазарджик взеха участие над 90 състезатели - PA media

Илиян Радулов и Мая Александрова – шампиони на Държавен турнир до 18 г. в  Пловдив
Илиян Радулов и Мая Александрова – шампиони на Държавен турнир до 18 г. в Пловдив