Home

Отговорно лице Арабско Сарабо посредник турнирът за купа проф иван славков Страхотен Чакай малко шепа

Стартира турнирът за купа „Проф. Иван Славков“ с участието на 240 деца  (видео+галерия)
Стартира турнирът за купа „Проф. Иван Славков“ с участието на 240 деца (видео+галерия)

Левски 2010 - Славия 5:0, Купа "Проф. Иван Славков - Батето" - YouTube

Министър Кралев награди победителите в детския турнир по футбол в памет на Иван  Славков | KotaSport
Министър Кралев награди победителите в детския турнир по футбол в памет на Иван Славков | KotaSport

Зам.-министър Ваня Колева откри детски турнир по футбол в памет на Иван  Славков
Зам.-министър Ваня Колева откри детски турнир по футбол в памет на Иван Славков

Министър Кралев награди победителите в детския турнир по футбол в памет на Иван  Славков - Topsport.bg
Министър Кралев награди победителите в детския турнир по футбол в памет на Иван Славков - Topsport.bg

Откриха турнира в памет на Иван Славков

Български Футболен Съюз

16 отбора ще премерят сили в третото издание на Купа "Проф. Иван Славков" -  winner.bg
16 отбора ще премерят сили в третото издание на Купа "Проф. Иван Славков" - winner.bg

Близо 200 деца взеха участие в турнира за Купа Проф. Иван Славков |  KidsSports.bg
Близо 200 деца взеха участие в турнира за Купа Проф. Иван Славков | KidsSports.bg

Организират детски турнир в памет на Иван Славков

Завърши детският турнир за купа „Проф. Иван Славков“ - Новини - БФС -  Зонален Съвет София
Завърши детският турнир за купа „Проф. Иван Славков“ - Новини - БФС - Зонален Съвет София

Български Футболен Съюз - Завърши шестото издание на детския турнир в памет  на Иван Славков
Български Футболен Съюз - Завърши шестото издание на детския турнир в памет на Иван Славков

Детски турнир Купа "Проф. Иван Славков" - Новини - БФС - Зонален Съвет София

Български Футболен Съюз - БФС организира турнир Купа „Проф. Иван Славков“

БФС организира турнир в памет на Иван Славков

Откриха детски турнир по футбол в памет на Иван Славков - БГ Футбол - Други  - Gong.bg
Откриха детски турнир по футбол в памет на Иван Славков - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Славия София U15 - #СамоСЛАВИЯ ⚽ 🏆 Отборът на Славия се класира на  почетното 3-то място в турнира "Купа на проф. Иван Славков", след изиграни  6 мача, от които 5 победи и
Славия София U15 - #СамоСЛАВИЯ ⚽ 🏆 Отборът на Славия се класира на почетното 3-то място в турнира "Купа на проф. Иван Славков", след изиграни 6 мача, от които 5 победи и