Home

Братя и сестри неморалност махало червен картон верея лудогорец изпускайте разпределяне Приложи

Безумен червен картон доведе до втората загуба на Лудогорец за сезона ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Безумен червен картон доведе до втората загуба на Лудогорец за сезона ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Спорен червен картон и късен гол пак измъкнаха Лудогорец (ВИДЕО) - Спортни  новини
Спорен червен картон и късен гол пак измъкнаха Лудогорец (ВИДЕО) - Спортни новини

ЛУДОГОРЕЦ - ВЕРЕЯ 5:0 - efbet Лига

ПФК Лудогорец 1945 - Wikiwand

ВИДЕО и СНИМКИ Ботев II загуби като гост от дубъла на Лудугорец в мач с два червени  картона
ВИДЕО и СНИМКИ Ботев II загуби като гост от дубъла на Лудугорец в мач с два червени картона

ЦСКА 1948 повали десет от Лудогорец - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Втора дузпа за Левски и червен картон за играч на Верея - БГ Футбол - Първа  лига - Gong.bg
Втора дузпа за Левски и червен картон за играч на Верея - БГ Футбол - Първа лига - Gong.bg

ЦСКА изпусна да накаже страхлив Лудогорец! Ники Йорданов не даде дузпа и  два червени картона!
ЦСКА изпусна да накаже страхлив Лудогорец! Ники Йорданов не даде дузпа и два червени картона!

Лудогорец" продължава похода си към нова шампионска титла - bTV Спорт

Късен гол и спорен червен картон качиха Лудогорец на върха в Първа лига |  Корнер.dir.bg
Късен гол и спорен червен картон качиха Лудогорец на върха в Първа лига | Корнер.dir.bg

Лудогорец победи Верея с 3:0 - News.bg

Червен картон в 22-ата сек и "Лудогорец" сложи 4 на "Ботев" (Вр)

Фактите: 70 дузпи за Лудогорец, 17 за съперниците им! 37:61 червени картони!  - Topsport.bg
Фактите: 70 дузпи за Лудогорец, 17 за съперниците им! 37:61 червени картони! - Topsport.bg

Скандално отмениха гол на Верея срещу Лудогорец - БГ Футбол - Първа лига -  Gong.bg
Скандално отмениха гол на Верея срещу Лудогорец - БГ Футбол - Първа лига - Gong.bg

Лудогорец загуби от Верея на "Трейс Арена"! - Topsport.bg

Драма в Разград: Лудогорец победи Черно море с луд късмет, червен картон и  спорна дузпа - Gol
Драма в Разград: Лудогорец победи Черно море с луд късмет, червен картон и спорна дузпа - Gol

Брутално нарушение и червен картон за Мухар - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Брутално нарушение и червен картон за Мухар - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Първа лига се завърна: Верея - Лудогорец, 0:0 (Развой на срещата по минути)  - Topsport.bg
Първа лига се завърна: Верея - Лудогорец, 0:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ПФК Лудогорец 1945 – Уикипедия

Верея измъчи Лудогорец, вкара след 1237 минути суша, но допусна бърз обрат  (ВИДЕО)
Верея измъчи Лудогорец, вкара след 1237 минути суша, но допусна бърз обрат (ВИДЕО)